…a wieczorem

W czasie wieczornej Uroczystej Gali zaprosimy Państwa na spektakl

„Oświadczyny”

Antoniego Czechowa w reżyserii Andrzeja Niemirskiego

„Oświadczyny” to arcyśmieszna miniatura wg. Antoniego Czechowa. Świetne dialogi, błyskotliwe riposty i pełna napięć i zwrotów fabuła – przykuwa uwagę i trzyma w napięciu – od początku do końca spektaklu.
    Do wiejskiego majątku przybywa sąsiad. Jest wyjątkowo ubrany we frak. Znany jest też ze swojego ślamazarstwa i hipochondrii. Okazuje się, że przyjechał prosić o rękę córki gospodarza. Gospodarz jest zachwycony, że pozbędzie się z domu swojej córki – starej panny. Zamiast do oświadczyn dochodzi do wielkiej awantury. Kiedy w końcu córka gospodarza dowiaduje się o celu wizyty sąsiada, koniecznie chce naprawić sytuację. Nie jest to jednak takie proste.

Wystąpią:
Joanna Górniak – aktorka Teatru Rampa
Stworzyła kilka wybitnych ról teatralnych. Grała w wielu filmach i serialach, np.: „Prawo Agaty”, „Wyjazd Integracyjny”, „Plebania”, „Egzamin z życia”, „Pensjonat pod różą”.

Robert Kowalski – aktor Teatru Rampa
Ma na swoim koncie kilkanaście ról teatralnych, m.in. rolę Jaszy Mazura w „Sztukmistrzu z Lublina”, rolę Fiedki w „Skrzypku na dachu” Josepha Steina. Ponadto  zagrał m.in. Andżulina w „Marcowych migdałach”, Magistra w serialu „Świat według Kiepskich” czy Zalewskiego w serialu „Złotopolscy”.

Andrzej Niemirski – aktor Teatru Rampa
Znany z serialu „13 Posterunek”, w którym grał rolę insp. Kota. Występował również w wielu filmach fabularnych. Gra również rolę Jakuba w serialu „Na Wspólnej”, Modesta w „Barwach Szczęścia” czy Edwarda Jasińskiego w „Leśniczówka”.