Konkurs jakiego jeszcze nie było!

To mi smakuje! Eksperci rekomendują

Konkurs

To mi smakuje!

Eksperci rekomendują

to konkurs jakiego jeszcze w naszej branży nie było!
Nowoczesne kategorie produktowe, w jakich oceniane będą dostarczone przez Państwa produkty, pozwolą na stworzenie kreatywnych kampanii reklamowych dotyczących nagrodzonych wyrobów.

Ocena wyrobów
w konkursie
"To mi smakuje! Eksperci rekomendują" 2023.

Uroczysta Gala Zwycięzców
konkursu o tytuł
"To mi smakuje! Eksperci rekomendują" 2023.

Ocena przez przedstawicieli
sieci handlowych

W tym roku w składzie Komisji konkursowej zasiądą eksperci rynku spożywczego, przedstawiciele organizacji branżowych i organizatora
oraz reprezentanci sieci handlowych.
Tym samy będziecie Państwo mieli okazję zaprezentować swoje produkty przed przedstawicielami sieci handlowych, odpowiedzialnymi za działy produktów świeżych, w tym produktów mięsnych.

Wśród Jurorów naszego tegorocznego konkursu znajdą się przedstawiciele następujących sieci handlowych: AUCHAN, EUROCASH, Nasz Sklep (SPECJAŁ), INTERMARCHE, KING DYSTRYBUCJA (hurtownia). Prowadzimy rozmowy z jeszcze kilkoma innymi sieciami.

Kategorie konkursowe

  • Żywność wygodna, która jest odpowiedzią na potrzeby naszych czasów, a jej sprzedaż rośnie lawinowo;
  • Bliżej natury, produkty które wychodzą na przeciw coraz bardziej świadomym konsumentom, którzy cenią wyjątkowy smak tradycyjnych wyrobów mięsnych;
  • Produkt innowacyjny (np. roślinne zamienniki mięsa) – bo przecież spora grupa konsumentów najbardziej lubi to co nowe i modne. Tak, żywność stała się również kreatorem określonych mód i określa jej konsumentów;
  • Produkty dla dzieci, które kupują rodzice chcący zadbać o zdrowie i doskonałe samopoczucie swoich pociech;
  • Mój hit – produkty, które każdy producent posiada w swoim asortymencie, które są jego „perełkami” i które zawsze warto wesprzeć dodatkowymi działaniami promocyjnymi.
  • Kooperator – wspaniały wynik doskonałej współpracy
    – dowolny produkt – kategoria, w której uhonorowani zostaną zarówno Producent wyrobu jak i Dostawca technologii (firma), z którą Producent współpracował przy projektowaniu tego wyrobu.
    UWAGA! Zasady udziału Dostawcy technologii (firmy) w Uroczystej Gali Zwycięzców (w pierwszym dniu Kongresu) określa Regulamin Konkursu.

Food Scan 2

W tym roku Państwa produkty zostaną również BEZPŁATNIE przeanalizowane Analizatorem do mięsa FoodScan™ 2. Dzięki temu otrzymacie Państwo dokładny Raport z takiej analizy na wszystkie Wasze produkty dostarczone do naszego konkursu.

FoodScan™ 2 to złoty standard w dziedzinie szybkich, dokładnych i łatwych do przeprowadzania analiz mięsa i produktów mięsnych. Znajduje zastosowanie na wszystkich etapach produkcji mięsa – od weryfikacji jakości dostarczanego surowca, po kontrolę gotowych produktów.

Analizator do mięsa FoodScan™ 2 dostarcza wszystkich niezbędnych informacji na etykiety produktów, a także umożliwia ocenę barwy produktów mięsnych. Dodatkowa funkcja standaryzacji partii ułatwia stosowanie analizatora FoodScan™ 2 do kontroli procesu produkcyjnego.

FoodScan™ 2 analizuje:
tłuszcz, wodę, białko, kolagen, kwasy tłuszczowe nasycone, węglowodany, wartość energetyczną, sól, sód, aktywność wody i popiół. Oferuje również pomiar barwy.

Analiza wykonywana jest zgodnie z Polską Normą PN-A-82109 oraz normą AOAC.

OCENA WYROBÓW ODBĘDZIE SIĘ W DNIU:

17 kwietnia 2024 r.

w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel,
ul. Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki

Wyroby na konkurs należy dostarczyć:

do godz. 8.00

17 kwietnia 2024 r.

do:
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel,
ul. Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki

WSZELKICH INFORMACJI NA TEMAT KONKURSU UDZIELA:

Małgorzata Martini

Zgłoszenie produktów

Zgłoś minimum 5 produktów,
by otrzymać darmową wejściówkę
(pełne 2 dni)
na Kongres MEATing 2024

Pobierz dokumenty konkursowe

Miejsce oceny produktów w konkursie:

MCC Mazurkas****
ul. Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki